ANTISTRES -

V dnešní uspěchané době má stres velký vliv na naše životy. Musíme za 24 hodin stihnout mnohem více věcí, než...

V dnešní uspěchané době má stres velký vliv na naše životy. Musíme za 24 hodin stihnout mnohem více věcí, než naše babičky a často se kvůli tomu pohybujeme v kruhu permanentního stresu. O to více následků to na nás zanechává.

Přitom se vůbec nedá říci, že bychom byli díky hektickému tempu spokojenější, naplněnější, šťastnější. Bohužel je tomu právě naopak. Osobní zkušenost se stresem a s vyhořením se týká většiny z nás, a proto  se v koučování věnuji  speciálním technikám, které pomáhají odbourávat stres a uvést naše tělo a mysl do rovnováhy.

Jedna z dalších efektivních metod pro zvládnutí stresu, nebo pro prevenci vyhoření je jóga, která mi dala natolik velký smysl, že jsem se stala lektorkou kundalini jógy.

Nezpracované situace a krizové stavy, které mysl nedokáže zpracovat v okamžiku jejich vzniku, se somatizují v těle. Může se to například projevit tloustnutím, kousáním nehtů, únavou, až nemocí.

Jóga nabízí účinný způsob, jak pomoci tělu zpracovat somatizované emoce, harmonizovat se, uzdravit se. Dosažení souladu mezi tělem, myslí a duchem. Při  lekcích jógy se cvičí kryje, praktikují se relaxace a meditace. Meditace posílí mysl tak, aby byla schopna se vyrovnat s krizovou situací, s emocí, a nedošlo k interakci s tělem.

 

Lekce kundalini jógy:

Taneční studio Stardance Chomutov

Každé pondělí: 18:30 – 20:00

Středa: 8.30 – 10.00

na objednání

CENA: 130,-

Objednat

 

Individuální lekce jógy:

Praha

Každé úterý – termín po domluvě

CENA: od 900,-

Objednat