JARNÍ ROVNODENNOST // Ecstatic Dance s rituálem -

Pupeny pučí, výhonky vyrážejí ze země a těch pár posledních vloček sněhu je nemůže zastavit. Pokud si představíme rok jako...

20. 3. 2023 17:30

JARNÍ ROVNODENNOST // Ecstatic Dance  s rituálem

Pupeny pučí, výhonky vyrážejí ze země a těch pár posledních vloček sněhu je nemůže zastavit. Pokud si představíme rok jako životní cyklus květiny, tak jarní rovnodennost je chvíle probuzení semínka k životu, chvíle nového „vzkříšení“.
Období jarní rovnodennosti je příležitostí nechat rozvinout náš plný potenciál semen našich záměrů, které se začaly formovat v temnotě zimy. Možná bude ještě chvilku třeba chránit jejich křehké klíčky, ale pak nezadržitelně rozkvetou výbušnou energií nového života!
Vyslovit „ano“ znamená, že dovolíme myšlence nebo okolnosti rozkvést, uvolnit se a expandovat. Stromy říkají „ano“ každému ročnímu období. Když přijde jaro, řeknou „ano“ a rozkvetou. Potom přijde léto a stromy řeknou „ano“ svému vysychání a žízni. Když přijde podzim, opět vysloví „ano“, změní barvu a jsou připraveny pustit své listy. Říct „ano“ znamená odevzdat se – každé myšlence, pocitu i emoci. Znamená to pustit a nechat být. A pustit a nechat být je cestou vedoucí k srdci.
PROGRAM:

17:30 příchod a registrace

18:00-19:00 rituál rovnodennosti – Martin Nemrava a Jana Dlouhá

19:00-21:30 Ecstatic Dance – DJ MIRA, živá hudba Papis Nyass a Martin Nemrava

21:30-22:00 ceremonie jarní rovnodennosti – Rovnováha – MIRA, Jana, Papis, Martin

22:00 závěrečný kruh

22:24 jarní rovnodennost

 

Ecstatic Dance bude při této příležitosti pozvánkou k tomu, abychom se svobodně vyjádřili, s využitím přirozené inteligence našeho těla a naplno se spojili se sebou samými a to jak fyzicky, tak emocionálně. Prostřednictvím rytmu a tance bude příležitost kolektivně odložit stres a napětí z těla a povznést se do stavu čisté radosti, bez potřeby alkoholu či jiných omamných látek.

KDY:  20. 3. od 17:30

KDE: V-LIFE, v pasáži ČTK, Opletalova 5, Praha 1

VSTUPENKY:

https://www.venio-prostor.cz/akce/zimni-slunovrat-ecstatic-dance-dj-mira-papis-martin-ceremonie/

 

Těší se na Vás MIRA, Jana, Martin, Pappis a tým Venio

Comments are closed.