Trénink intuice pro dospělé -

Ojedinělý trénink intuice jsme pro vás zajistili u žáků Marka Komissarova, ruského vědce, který slaví a šokoje touto metodou celý...

14. 5. 2016 13:00

Trénink intuice pro dospělé

Ojedinělý trénink intuice jsme pro vás zajistili u žáků Marka Komissarova, ruského vědce, který slaví a šokoje touto metodou celý svět. Poznejte a naučte se používat, něco, co všichni máme, je nám to vlastní a nevyužíváme to. Naši intuici.. Tréninky navazují na přednášky v našich prostorách SmartCoachingu.

Tato metoda vysvětlí dospělým a dětem od 13 let pomocí několika níže uvedených bodů co je intuice a jak s ní pracovat. Dojde k aktivaci tohoto centra přes hyperprostorovou frekvenci barev a umožní všem, kteří projdou tímto seminářem v budoucnu aktivně pracovat a trénovat intuici za použití stejnojmenné stolní hry pro celou rodinu INTUITION.vision. Účastníci semináře se seznámí s dovedností, jak pozorovat své vnímání intuice nejprve formou hry. Klíčovým bodem naší metody je důvěra ve schopnosti naší intuici, důvěra v tento vlastní zdroj, který v našem nitru existuje a že tento další zdroj lidského vnímání má plnou schopnost správného řešení v jakýkoliv okamžik
a) Co je to intuice a jaké jsou její projevy
Intuice je schopnost, která nevysvětluje jak vznikla, ale jen ukazuje výslednou odpověď, sděluje člověku co má udělat, nikdy mu ale neříká, proč tak má jednat.

b) Proč trénovat intuici
Kromě neobvyklých řešení, rychlých vyhodnocení situací a odpovědí na životní otázky, potřebujeme intuici také, abychom poznali, kdy a jak jednat.

c) Způsob zachycení intuice
Intuitivní poznání k lidem přichází různými způsoby a zdá se, že u každého je některý z těchto způsobů dominantní. Metoda INTUITION.vision ukáže lidem, jaký způsob projevu jejich intuice je dominantní.

d) Trénink a rozvoj intuice
Způsob hry INTUITION.vision dá pochopení, že i intuitivní vnímání se dá trénovat a zlepšovat.

Metoda INTUITION.vision učí zachytit intuici v přítomném okamžiku tady a teď. Aby dospělí zachytili intuici nesmí v daný okamžik aktivně přemýšlet. Musí být schopni zastavit nekonečný tok myšlenek a na malý okamžik umožnit projev intuice. Ta nepřichází logickým myšlením, nýbrž cestou, kterou nelze racionálně ani logicky vysvětlit. Velmi silné vyvinuté nebo vytrénované intuitivní vnímání se mnohdy označuje jako náš šestý smysl, tedy schopnost mimosmyslového vnímání a on to také je náš šestý smysl, jež je nadřazen pěti smyslům. Našich pět smyslů nás může klamat ale intuice nikdy.
Požadavky na kurz:
Kurz probíhá dva dny za sebou, oba dva dny 3 hodiny. Jednoho kurzu se účastní maximálně 8 lidí, minimálně 6, nejlépe v páru, ale není to podmínkou. Jsme schopni vést maximálně 3 kurzy za dva dny. Cena kurzu je Kč 1990,- na osobu a cena hry na trénování je 500,- a pro páry stačí jedna, protože jí může hrát celkem maximálně pět hráčů.

Místo konání:

Český svaz ochránců přírody

Michelská 5, Praha 4

Přihlašte se prosím na jana.dlouha@smartcoaching.cz

Případně volejte 775 210 479, 777 719 690

Comments are closed.